Connector-huopakynät peltisessä kuorma-autorasiassa. Verkkokaupastamme löydät laajan valikoiman toimistotuotteita. Connector kynät voi liittää toisiinsa korkin avulla ja klipsit mahdollistavat huopakynien käyttämisen myös rakentamiseen ja leikkimiseen. Kynien muste on pestävissä pois useimmista tekstiileistä. Rasia sisältää 33 huopakynää ja 10 Connector-klipsiä.
Hanki kestävä Faber-Castell huopakynä helposti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121704, Tuotteen väri: Värilajitelma, Tyyppi: Pyöreä, Leveys mm: 90 mm, Korkeus mm: 105 mm, Syvyys mm: 215 mm, Tuotteen paino g brutto: 520 g.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Pori, Turku, Helsinki ja muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Faber-Castell huopakynä on hyvä tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä FaberCastell huopakynä tuotteen myös tuotekoodilla 850731. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Värilajitelma |
| Tyyppi | Pyöreä |
| Leveys mm | 90 mm |
| Korkeus mm | 105 mm |
| Syvyys mm | 215 mm |
| Myyntierä 2 | 6 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400115633 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400115640 |
| Tuotteen paino g brutto | 520 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 12 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |