Trendikäs A5-kokoinen muistikirja. Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin kaikkialle Suomeen. Ruudutettu muistikirja opintoihin tai toimistoon. Muistikirjassa on 194 sivua ja paperi on FSC-sertifioitua. Muistikirjassa on paikka kynälle ja kirjan voi sulkea kätevällä kuminauhalla. Muistikirjan mitat ovat 145x210 mm.
Korkealaatuinen Faber-Castell Ritarit musta A5 kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa turvallisesti verkosta.
UNSPSC: 14111514, Ominaisuus: Ruudut, Sivumäärä: 194, Leveys mm: 150 mm, Korkeus mm: 20 mm, Syvyys mm: 215 mm, Tuotteen paino g netto: 403 g, Tuotteen paino g brutto: 403 g, Myyntierä 2 paino g netto: 3.22 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 3.33 g, Myyntierä 2 leveys mm: 175 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 230 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 160 mm, Koko: A5.
Toimitamme toimistotarvikkeet Pori, Turku, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Faber-Castell muistikirja on hyvä toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit hakea FaberCastell muistikirja A5 tuotteen myös tuotekoodilla 1061307. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja laadukas tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111514 |
|---|---|
| Ominaisuus | Ruudut |
| Sivumäärä | 194 |
| Leveys mm | 150 mm |
| Korkeus mm | 20 mm |
| Syvyys mm | 215 mm |
| Tuotteen paino g netto | 403 g |
| Myyntierä 2 | 8 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4058411605006 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4058411365009 |
| Tuotteen paino g brutto | 403 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 3.22 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 3.33 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 175 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 230 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 160 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 32 |
| Koko | A5 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |