Poly-tuoteperheen kynissä on trendivärit ja pehmeä otepinta, joten kynä pysyy hyvin kädessä. Toimistotarvikkeet edullisesti — katso koko valikoimamme verkkokaupasta. Muste on arkistointikelpoista, sinistä ja kynällä on erityisen kevyttä kirjoittaa. Vaihtosäiliöksi käyvät kaikki suuren kapasiteetin XB-säiliöt.
Faber-Castell Poly Ball View — ammattitasoinen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121704, Musteen väri: Sininen, Ominaisuus: Medium, Leveys mm: 55 mm, Korkeus mm: 210 mm, Syvyys mm: 16 mm, Tuotteen paino g netto: 30 g, Tuotteen paino g brutto: 30 g, Myyntierä 2 paino g netto: 150 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 150.15 g, Myyntierä 2 leveys mm: 96 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 48 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 240 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Pori, Turku, Helsinki — ja koko Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Faber-Castell Poly on laadukas toimistotarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit hakea FaberCastell Poly Ball tuotteen myös tuotekoodilla 1058185. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvä tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Musteen väri | Sininen |
| Ominaisuus | Medium |
| Leveys mm | 55 mm |
| Korkeus mm | 210 mm |
| Syvyys mm | 16 mm |
| Tuotteen paino g netto | 30 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400308349 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400308356 |
| Tuotteen paino g brutto | 30 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 150 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 150.15 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 96 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 48 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 240 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 220 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |