Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Faber-Castell sivellin toimitetaan helposti perille.
UNSPSC: 52151607, Leveys mm: 16 mm, Korkeus mm: 16 mm, Syvyys mm: 160 mm, Tuotteen paino g netto: 22 g, Tuotteen paino g brutto: 22 g, Myyntierä 2 paino g netto: 88 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 88 g, Myyntierä 2 leveys mm: 68 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 18 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 162 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Kuopio, Turku, Helsinki sekä muualle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Faber-Castell sivellin on hyvälaatuinen toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä FaberCastell sivellin tuotteen myös tuotekoodilla 1061346. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 52151607 |
|---|---|
| Leveys mm | 16 mm |
| Korkeus mm | 16 mm |
| Syvyys mm | 160 mm |
| Tuotteen paino g netto | 22 g |
| Myyntierä 2 | 4 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400331811 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400380611 |
| Tuotteen paino g brutto | 22 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 88 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 88 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 68 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 18 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 162 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 552 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |