PITT Artist Landscape sivellinkynäsarjassa on 6 väriä. Meiltä löydät toimistotarvikkeet edulliseen hintaan. Pysyvä, erittäin valonkestävä pigmentti. Muste on tuoksuton ja neutraali pH-tasoltaan. Kotelossa on 6 ihonväriä.
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Faber-Castell Sivellinkynäsarja — laadukas valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121711, Tuotteen väri: Värilajitelma, Musteen väri: Värilajitelma, Tyyppi: Sivellin, Leveys mm: 71 mm, Korkeus mm: 179 mm, Syvyys mm: 15 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Helsinki, Turku, Tampere ja muualle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Faber-Castell Sivellinkynäsarja on laadukas toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä FaberCastell Sivellinkynäsarja tuotteen myös tuotekoodilla 1054305. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Värilajitelma |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Tyyppi | Sivellin |
| Leveys mm | 71 mm |
| Korkeus mm | 179 mm |
| Syvyys mm | 15 mm |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400056387 |
| Kuljetuspakkaus määrä | 160 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |