Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Faber-Castell Sparkle electric fuchsia — ensiluokkainen valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121706, Kovuus: B, Tyyppi: Kolmikulmainen, Leveys mm: 7.5 mm, Korkeus mm: 7.5 mm, Syvyys mm: 176 mm, Tuotteen paino g netto: 4.08 g, Myyntierä 2 paino g netto: 49 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 49 g, Myyntierä 2 leveys mm: 47 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 17 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 179 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Turku, Oulu, Helsinki sekä koko Suomessa. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Faber-Castell Sparkle on tasokas toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Löydät FaberCastell Sparkle electric tuotteen myös tuotekoodilla 1064351. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja laadukas toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121706 |
|---|---|
| Kovuus | B |
| Tyyppi | Kolmikulmainen |
| Leveys mm | 7.5 mm |
| Korkeus mm | 7.5 mm |
| Syvyys mm | 176 mm |
| Tuotteen paino g netto | 4.08 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400415894 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400415900 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 49 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 49 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 47 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 17 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 179 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 72 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |