Tehokas Faber-Castell Sparkle icy glow kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa helposti verkosta.
UNSPSC: 44121706, Kovuus: B, Tyyppi: Kolmikulmainen, Leveys mm: 7.5 mm, Korkeus mm: 7.5 mm, Syvyys mm: 176 mm, Tuotteen paino g netto: 4.08 g, Myyntierä 2 paino g netto: 49 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 49 g, Myyntierä 2 leveys mm: 47 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 17 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 179 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Helsinki, Turku, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Faber-Castell Sparkle on laadukas toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä FaberCastell Sparkle icy tuotteen myös tuotekoodilla 1064352. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121706 |
|---|---|
| Kovuus | B |
| Tyyppi | Kolmikulmainen |
| Leveys mm | 7.5 mm |
| Korkeus mm | 7.5 mm |
| Syvyys mm | 176 mm |
| Tuotteen paino g netto | 4.08 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400415948 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400415955 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 49 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 49 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 47 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 17 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 179 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 72 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |