Hanki ammattitasoinen Faber-Castell Sparkle jelly mint turvallisesti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121706, Kovuus: B, Tyyppi: Kolmikulmainen, Leveys mm: 7.5 mm, Korkeus mm: 7.5 mm, Syvyys mm: 176 mm, Tuotteen paino g netto: 4.08 g, Myyntierä 2 paino g netto: 49 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 49 g, Myyntierä 2 leveys mm: 47 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 17 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 179 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Helsinki, Turku, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Faber-Castell Sparkle on laadukas tuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Löydät FaberCastell Sparkle jelly tuotteen myös tuotekoodilla 1064353. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121706 |
|---|---|
| Kovuus | B |
| Tyyppi | Kolmikulmainen |
| Leveys mm | 7.5 mm |
| Korkeus mm | 7.5 mm |
| Syvyys mm | 176 mm |
| Tuotteen paino g netto | 4.08 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400415993 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400416006 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 49 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 49 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 47 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 17 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 179 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 72 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |