Faber-Castellin modernit pastellinsävyiset värikynät kauniisti kimaltavilla yksityiskohdilla. Laaja valikoima toimistotuotteita yrityksille ja yksityisille. Ergonomisen kolmikulmaisen muotoilun ansiosta sitä on miellyttävä pitää kädessä. Kynät ovat murtumattomia, koska värin sydän liimataan kynään kiinni. Kynät ovat kauniissa peltirasiassa, joka sisältää 12 väriä.
Faber-Castell Sparkle värikynät — toimiva toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121707, Ominaisuus: Sarjat, Taiteilijakynät: Pastellivärikynät, Leveys mm: 250 mm, Korkeus mm: 182 mm, Syvyys mm: 38 mm, Tuotteen paino g netto: 380 g, Tuotteen paino g brutto: 380 g, Myyntierä 2 paino g netto: 3.8 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 4 g, Myyntierä 2 leveys mm: 195 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 210 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 585 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Turku, Oulu, Helsinki sekä muualle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Faber-Castell Sparkle on hyvälaatuinen toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit hakea FaberCastell Sparkle värikynät tuotteen myös tuotekoodilla 1059848. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121707 |
|---|---|
| Ominaisuus | Sarjat |
| Taiteilijakynät | Pastellivärikynät |
| Leveys mm | 250 mm |
| Korkeus mm | 182 mm |
| Syvyys mm | 38 mm |
| Tuotteen paino g netto | 380 g |
| Myyntierä 2 | 10 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400351581 |
| Tuotteen paino g brutto | 380 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 3.8 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 4 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 195 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 210 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 585 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 10 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |