Faber-Castellin Textile-kynät soveltuvat erinomaisesti erilaisille kankaille. Meiltä saat toimistotarvikkeet nopeasti, luotettavasti ja edullisesti. Voit tuunata, kirjoittaa tai piirtää näillä kynillä esimerkiksi puuvillakasseihin, t-paitoihin tai sisustuskankaisiin. Musteen pitää antaa kuivua 24 tuntia tai vaihtoehtoisesti se voidaan silittää, jonka jälkeen olet valmis käyttämään tuunaamaasi tuotetta! Jälki on veden- ja pesun kestävä kun tekstiilit pestään 40 °C. Kynässä on viistokärki ja 3 kirjoitusleveyttä: 1mm, 2 mm ja 5 mm.
FC Tekstiilikynä neonkeltainen on korkealaatuinen toimistotarvike, jonka saat vaivattomasti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121708, Tuotteen väri: Neon keltainen, Kärjen leveys: 5 mm, Musteen väri: Keltainen, Ominaisuus: Tekstiileille, Tyyppi: Viisto, Leveys mm: 27 mm, Korkeus mm: 11.4 mm, Syvyys mm: 15 mm, Tuotteen paino g netto: 12 g, Tuotteen paino g brutto: 12 g, Myyntierä 2 paino g netto: 226 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 226 g, Myyntierä 2 leveys mm: 118 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 37 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 127 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Lahti, Hämeenlinna, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Faber-Castell tekstiilikynä on hyvä tuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä valtakunnallisesti.
Löydät FaberCastell tekstiilikynä tuotteen myös tuotekoodilla 1056174. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121708 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Neon keltainen |
| Kärjen leveys | 5 mm |
| Musteen väri | Keltainen |
| Ominaisuus | Tekstiileille |
| Tyyppi | Viisto |
| Leveys mm | 27 mm |
| Korkeus mm | 11.4 mm |
| Syvyys mm | 15 mm |
| Tuotteen paino g netto | 12 g |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400303092 |
| Tuotteen paino g brutto | 12 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 226 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 226 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 118 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 37 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 127 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 10 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |