Faber-Castellin Textile-kynät soveltuvat erinomaisesti erilaisille kankaille. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Voit tuunata, kirjoittaa tai piirtää näillä kynillä esimerkiksi puuvillakasseihin, t-paitoihin tai sisustuskankaisiin. Musteen pitää antaa kuivua 24 tuntia tai vaihtoehtoisesti se voidaan silittää, jonka jälkeen olet valmis käyttämään tuunaamaasi tuotetta! Jälki on veden- ja pesun kestävä kun tekstiilit pestään 40 °C. Kynässä on viistokärki ja 3 kirjoitusleveyttä: 1mm, 2 mm ja 5 mm.
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Faber-Castell tekstiilikynä — kestävä valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121708, Tuotteen väri: Musta, Kärjen leveys: 1 mm, Musteen väri: Musta, Ominaisuus: Tekstiileille, Tyyppi: Viisto, Leveys mm: 27 mm, Korkeus mm: 11.4 mm, Syvyys mm: 15 mm, Tuotteen paino g netto: 12 g, Tuotteen paino g brutto: 12 g, Myyntierä 2 paino g netto: 226 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 226 g, Myyntierä 2 leveys mm: 118 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 37 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 127 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Joensuu, Kuopio, Tampere sekä muualle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Faber-Castell tekstiilikynä on hyvälaatuinen toimistotarvike, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Löydät FaberCastell tekstiilikynä tuotteen myös tuotekoodilla 1060543. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121708 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Kärjen leveys | 1 mm |
| Musteen väri | Musta |
| Ominaisuus | Tekstiileille |
| Tyyppi | Viisto |
| Leveys mm | 27 mm |
| Korkeus mm | 11.4 mm |
| Syvyys mm | 15 mm |
| Tuotteen paino g netto | 12 g |
| Myyntierä 2 | 10 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400303061 |
| Tuotteen paino g brutto | 12 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 226 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 226 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 118 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 37 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 127 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |