Faber-Castellin Grip -tuoteperheeseen kuuluva kolmiomainen tölkkiteroitin, joka on tarkoitettu tavallisille ja paksuille (jumbo) lyijy- ja värikynille, jätesäiliö molemmissa osissa. Tilaa toimistotarvikkeet helposti verkkokaupastamme. Grip -tölkkiteroitin myydään 10 kpl: n pakkauksin.
FC Grip säiliöteroitin 3-reikää — ensiluokkainen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121619, Tuotteen väri: Musta, Leveys mm: 45 mm, Korkeus mm: 45 mm, Syvyys mm: 64 mm, Tuotteen paino g netto: 42 g, Tuotteen paino g brutto: 42 g, Myyntierä 2 paino g netto: 420 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 435 g, Myyntierä 2 leveys mm: 125 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 70 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 290 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Jyväskylä, Tampere, Helsinki ja muualle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Faber-Castell tölkkiteroitin on hyvälaatuinen toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä valtakunnallisesti.
Löydät FaberCastell tölkkiteroitin tuotteen myös tuotekoodilla 1063272. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvä toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121619 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Leveys mm | 45 mm |
| Korkeus mm | 45 mm |
| Syvyys mm | 64 mm |
| Tuotteen paino g netto | 42 g |
| Myyntierä 2 | 10 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400949559 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400955734 |
| Tuotteen paino g brutto | 42 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 420 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 435 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 125 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 70 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 290 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 300 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |