Faber-Castell Polychromos -värikynät ovat korkealuokkaisia ammattitaiteilijatason tuotteita. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Lyijy huippulaadukas vahapohjainen tuote, jonka pigmentit ja valonkesto ovat erinomaiset, värit ovat erittäin peittävät, lyijyn halkaisija on 3,8 mm. Korkea murtumiskestävyys secural-sidontaprosessin (SV) ansiosta. Väri liukenee tärpättiin. 120 väriä metallirasiassa.
Faber-Castell värikynä on erinomainen toimistotarvike, jonka saat sujuvasti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121707, Tuotteen väri: Värilajitelma, Ominaisuus: Sarjat, Taiteilijakynät: Taitelijavärikynät, Leveys mm: 200 mm, Korkeus mm: 43 mm, Syvyys mm: 365 mm, Tuotteen paino g netto: 14195 g, Tuotteen paino g brutto: 1495 g.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Lahti, Hämeenlinna, Helsinki sekä koko Suomessa. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Faber-Castell värikynä on tasokas tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit hakea FaberCastell värikynä tuotteen myös tuotekoodilla 164039. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121707 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Sarjat |
| Taiteilijakynät | Taitelijavärikynät |
| Leveys mm | 200 mm |
| Korkeus mm | 43 mm |
| Syvyys mm | 365 mm |
| Tuotteen paino g netto | 14195 g |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400203774 |
| Tuotteen paino g brutto | 1495 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 10 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys:koskahan tätä tulee lisää? Päivämäärä 09.08.2020 13:38Vastaus:Tätä on tällä hetkellä varastossa. Päivämäärä 03.09.2020 15:40 |
Kysymys:Onkos tuo hinta nyt 130 vai 162 €? Luulin tilaavani edullisesti, mutta hinta pompsahtikin 172 €. :O Päivämäärä 19.07.2018 11:21Vastaus:Tuotteen veroton hinta on tällä hetkellä 130,76€ ja verollinen hinta on merkitty sen hinnan alle, joka on siis 162,14€. Lisäksi hintaan lisätään toimituskulut, mikäli ostoskorin tuotteiden veroton hinta jää alle 150 euron. Sen yli menevät tilaukset toimitetaan ilmaiseksi. Päivämäärä 24.07.2018 23:38 |