Faber-Castellin Crative Marker-sarjan merkintäkynäpakkaus. Tilaa toimistotarvikkeet helposti verkkokaupastamme. Kynät soveltuvat useimmille pinnoille, kuten paperi, pahvi, lasi, muovi, metalli ja kivi. Muste on vesipohjaista ja hajutonta. Kynissä on 1,5 mm huopakärki jolla taiteilu on sujuvaa eikä kynää tarvitse pumpata tai ravistaa. Riippupakattu.
Monipuolinen FC Creative Marker blister kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa edullisesti verkosta.
UNSPSC: 44121708, Kärjen leveys: 1.5 mm, Musteen väri: Värilajitelma, Ominaisuus: Vesiliukoinen, Tyyppi: Pyöreä, Leveys mm: 91 mm, Korkeus mm: 210 mm, Syvyys mm: 18 mm, Tuotteen paino g netto: 53 g, Tuotteen paino g brutto: 53 g, Myyntierä 2 paino g netto: 265 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 265 g, Myyntierä 2 leveys mm: 114 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 95 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 240 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Helsinki, Espoo, Vantaa — ja koko Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
FC Creative on hyvä toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Löydät FC Creative Marker tuotteen myös tuotekoodilla 1063282. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja laadukas toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121708 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 1.5 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Vesiliukoinen |
| Tyyppi | Pyöreä |
| Leveys mm | 91 mm |
| Korkeus mm | 210 mm |
| Syvyys mm | 18 mm |
| Tuotteen paino g netto | 53 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400394670 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400394687 |
| Tuotteen paino g brutto | 53 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 265 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 265 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 114 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 95 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 240 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 100 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |