Käyttö on helppoa, sillä ravistamista tai pumppaamista ei tarvita, ja muste ei vuoda paperin läpi. Meiltä löydät toimistotarvikkeet edulliseen hintaan. Vesipohjainen muste on hajuton sekä tahra- ja roiskeenkestävä Sopii kaikenlaisille paperilaaduille, niin vaaleille, värillisille kuin tummillekkin papereille. Erinomainen myös monille muille pinnoille, kuten kartongille, lasille, foliolle, keramiikalle, muoville, terrakotalle, puulle, metallille ja kivelle. Content: 550 heart of gold, 551 nothing else metals, 552 copper cabana, 590 berry nice, 594 wanderlust, 553 queen of the marine.
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — FC Creative Marker Celebration 6kpl toimitetaan kätevästi perille.
UNSPSC: 44121708, Kärjen leveys: 1.5 mm, Musteen väri: Värilajitelma, Ominaisuus: Vesiliukoinen, Tyyppi: Pyöreä, Leveys mm: 141 mm, Korkeus mm: 101 mm, Syvyys mm: 15 mm, Tuotteen paino g netto: 62 g, Tuotteen paino g brutto: 62 g, Myyntierä 2 paino g netto: 310 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 310 g, Myyntierä 2 leveys mm: 141 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 75 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 101 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Turku, Oulu, Helsinki ja muualle Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
FC Creative on hyvälaatuinen toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Löydät FC Creative Marker tuotteen myös tuotekoodilla 1063880. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen toimistotarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121708 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 1.5 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Vesiliukoinen |
| Tyyppi | Pyöreä |
| Leveys mm | 141 mm |
| Korkeus mm | 101 mm |
| Syvyys mm | 15 mm |
| Tuotteen paino g netto | 62 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Tuotteen paino g brutto | 62 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 310 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 310 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 141 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 101 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 100 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |