Faber-Castellin Crative Marker-sarjan merkintäkynäpakkaus. Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin kaikkialle Suomeen. Kynät soveltuvat useimmille pinnoille, kuten paperi, pahvi, lasi, muovi, metalli ja kivi. Muste on vesipohjaista ja hajutonta. Kynissä on 1,5 mm huopakärki jolla taiteilu on sujuvaa eikä kynää tarvitse pumpata tai ravistaa. Riippupakattu.
Korkealaatuinen FC Creative Marker fairy forest kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa vaivattomasti verkosta.
UNSPSC: 44121708, Kärjen leveys: 1.5 mm, Musteen väri: Värilajitelma, Ominaisuus: Vesiliukoinen, Tyyppi: Pyöreä, Leveys mm: 141 mm, Korkeus mm: 101 mm, Syvyys mm: 15 mm, Tuotteen paino g netto: 62 g, Tuotteen paino g brutto: 62 g, Myyntierä 2 paino g netto: 310 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 310 g, Myyntierä 2 leveys mm: 141 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 75 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 101 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Jyväskylä, Tampere, Helsinki ja muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
FC Creative on laadukas toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit etsiä FC Creative Marker tuotteen myös tuotekoodilla 1063283. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja tasokas toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121708 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 1.5 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Vesiliukoinen |
| Tyyppi | Pyöreä |
| Leveys mm | 141 mm |
| Korkeus mm | 101 mm |
| Syvyys mm | 15 mm |
| Tuotteen paino g netto | 62 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400394717 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400394724 |
| Tuotteen paino g brutto | 62 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 310 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 310 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 141 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 101 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 100 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |