FC Ergonomics-värikynät 18kpl on luotettava toimistotarvike, jonka saat edullisesti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121707, Tuotteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 130 mm, Korkeus mm: 9 mm, Syvyys mm: 212 mm, Tuotteen paino g netto: 120 g, Myyntierä 2 paino g netto: 720 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 720 g, Myyntierä 2 leveys mm: 130 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 54 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 212 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Helsinki, Espoo, Vantaa sekä muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
FC Ergonomics-värikynät on laadukas toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä FC Ergonomicsvärikynät 18kpl tuotteen myös tuotekoodilla 1064354. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvä toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121707 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 130 mm |
| Korkeus mm | 9 mm |
| Syvyys mm | 212 mm |
| Tuotteen paino g netto | 120 g |
| Myyntierä 2 | 6 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400445235 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400445242 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 720 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 720 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 130 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 54 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 212 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 96 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |