Tilaa FC Free Ink -rollerball-kynä nopeasti — laadukas toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 44121704, Kärjen leveys: 0.7 mm, Musteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 8 mm, Korkeus mm: 205 mm, Syvyys mm: 8 mm, Tuotteen paino g netto: 72 g, Tuotteen paino g brutto: 72 g, Myyntierä 2 paino g netto: 720 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 720 g, Myyntierä 2 leveys mm: 150 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 92 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 237 mm, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 210 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 91 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 18 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Kuopio, Turku, Helsinki sekä koko Suomessa. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
FC Free on hyvälaatuinen tuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit hakea FC Free Ink tuotteen myös tuotekoodilla 1064373. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja erinomainen toimistotarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.7 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 8 mm |
| Korkeus mm | 205 mm |
| Syvyys mm | 8 mm |
| Tuotteen paino g netto | 72 g |
| Myyntierä 2 | 10 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400430606 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400430613 |
| Lava määrä | 3360 |
| Lava GTIN | 4005400430 |
| Tuotteen paino g brutto | 72 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 720 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 720 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 150 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 92 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 237 mm |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 210 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 91 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 18 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 140 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |