Sharpener Grip Mini Flow Edition 24x (blushing sky, buzzing blue, punchy melon)
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa FC Grip Mini Flow Edition — tasokas valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121619, Tuotteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 30 mm, Korkeus mm: 35 mm, Syvyys mm: 30 mm, Tuotteen paino g netto: 10 g, Myyntierä 2 paino g netto: 240 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 240 g, Myyntierä 2 leveys mm: 90 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 75 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 120 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Turku, Oulu, Helsinki sekä muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
FC Grip on laadukas tuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit hakea FC Grip Mini tuotteen myös tuotekoodilla 1064343. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121619 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 30 mm |
| Korkeus mm | 35 mm |
| Syvyys mm | 30 mm |
| Tuotteen paino g netto | 10 g |
| Myyntierä 2 | 24 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400421369 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400421376 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 240 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 240 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 90 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 120 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 192 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |