FC Grippy Pastel -värikynäsetti 4kpl — monipuolinen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121707, Tuotteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 68 mm, Korkeus mm: 150 mm, Syvyys mm: 18 mm, Tuotteen paino g netto: 81 g, Myyntierä 2 paino g netto: 405 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 405 g, Myyntierä 2 leveys mm: 68 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 92 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 150 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Helsinki, Turku, Tampere ja muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
FC Grippy on hyvälaatuinen toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Löydät FC Grippy Pastel tuotteen myös tuotekoodilla 1064355. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja erinomainen tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121707 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 68 mm |
| Korkeus mm | 150 mm |
| Syvyys mm | 18 mm |
| Tuotteen paino g netto | 81 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400433799 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400433805 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 405 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 405 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 68 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 92 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 150 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 130 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |