Hanki ammattitasoinen FC Grippy teroitin säiliöllä luotettavasti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121619, Tuotteen väri: Pinkki, Leveys mm: 55 mm, Korkeus mm: 63 mm, Syvyys mm: 60 mm, Tuotteen paino g netto: 55 g, Myyntierä 2 paino g netto: 330 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 330 g, Myyntierä 2 leveys mm: 131 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 65 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 210 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Helsinki, Espoo, Vantaa sekä muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
FC Grippy on erinomainen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä FC Grippy teroitin tuotteen myös tuotekoodilla 1064345. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja laadukas toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121619 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Pinkki |
| Leveys mm | 55 mm |
| Korkeus mm | 63 mm |
| Syvyys mm | 60 mm |
| Tuotteen paino g netto | 55 g |
| Myyntierä 2 | 6 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400424315 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400424322 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 330 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 330 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 131 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 65 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 210 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 24 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |