Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — FC Grippy-värikynäsetti 4kpl toimitetaan turvallisesti perille.
UNSPSC: 44121707, Tuotteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 70 mm, Korkeus mm: 158 mm, Syvyys mm: 19 mm, Tuotteen paino g netto: 82 g, Myyntierä 2 paino g netto: 410 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 410 g, Myyntierä 2 leveys mm: 70 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 95 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 158 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Kuopio, Turku, Helsinki sekä muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
FC Grippy-värikynäsetti on erinomainen toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Voit hakea FC Grippyvärikynäsetti 4kpl tuotteen myös tuotekoodilla 1064357. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121707 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 70 mm |
| Korkeus mm | 158 mm |
| Syvyys mm | 19 mm |
| Tuotteen paino g netto | 82 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400433737 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400433744 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 410 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 410 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 70 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 95 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 158 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 130 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |