Toimistotarviketukku.fi tarjoaa FC kaksipäiset glitter-huopakynät 10kpl — luotettava valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121711, Musteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 115 mm, Korkeus mm: 120 mm, Syvyys mm: 195 mm, Tuotteen paino g netto: 100 g, Myyntierä 2 paino g netto: 1000 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 1000 g, Myyntierä 2 leveys mm: 120 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 125 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 200 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Seinäjoki, Vaasa, Tampere sekä koko Suomessa. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
FC kaksipäiset on tasokas tuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Löydät FC kaksipäiset glitterhuopakynät tuotteen myös tuotekoodilla 1064358. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 115 mm |
| Korkeus mm | 120 mm |
| Syvyys mm | 195 mm |
| Tuotteen paino g netto | 100 g |
| Myyntierä 2 | 10 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400414385 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400443255 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 1000 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 1000 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 120 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 125 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 200 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 120 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |