Toimistotarviketukku.fi tarjoaa FC kaksipäiset glitter-huopakynät 20kpl — korkealaatuinen valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121711, Musteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 115 mm, Korkeus mm: 24 mm, Syvyys mm: 195 mm, Tuotteen paino g netto: 100 g, Myyntierä 2 paino g netto: 500 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 500 g, Myyntierä 2 leveys mm: 120 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 125 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 200 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Jyväskylä, Tampere, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
FC kaksipäiset on laadukas tuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Löydät FC kaksipäiset glitterhuopakynät tuotteen myös tuotekoodilla 1064359. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 115 mm |
| Korkeus mm | 24 mm |
| Syvyys mm | 195 mm |
| Tuotteen paino g netto | 100 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400414422 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400414439 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 500 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 500 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 120 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 125 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 200 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 60 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |