Erinomainen FC Multimark Basic 6kpl kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa sujuvasti verkosta.
UNSPSC: 44121711, Musteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 130 mm, Korkeus mm: 15.5 mm, Syvyys mm: 162.5 mm, Tuotteen paino g netto: 132 g, Myyntierä 2 paino g netto: 660 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 660 g, Myyntierä 2 leveys mm: 135 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 93 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 208 mm.
Toimitamme toimistotarvikkeet Jyväskylä, Tampere, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
FC Multimark on laadukas toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Löydät FC Multimark Basic tuotteen myös tuotekoodilla 1064365. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 130 mm |
| Korkeus mm | 15.5 mm |
| Syvyys mm | 162.5 mm |
| Tuotteen paino g netto | 132 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 6933256664990 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6933256665003 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 660 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 660 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 135 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 93 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 208 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 40 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |