Hanki ensiluokkainen FC Multimark Classics 4kpl sujuvasti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121711, Musteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 100 mm, Korkeus mm: 15.5 mm, Syvyys mm: 162.5 mm, Tuotteen paino g netto: 98 g, Myyntierä 2 paino g netto: 2450 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 490 g, Myyntierä 2 leveys mm: 105 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 93 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 208 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Pori, Turku, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
FC Multimark on laadukas toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Löydät FC Multimark Classics tuotteen myös tuotekoodilla 1064364. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 100 mm |
| Korkeus mm | 15.5 mm |
| Syvyys mm | 162.5 mm |
| Tuotteen paino g netto | 98 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 6933256665072 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6933256665089 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 2450 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 490 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 105 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 93 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 208 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 40 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |