FC Multimark Flame 6+2kpl on korkealaatuinen toimistotarvike, jonka saat edullisesti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121711, Musteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 130 mm, Korkeus mm: 15.5 mm, Syvyys mm: 162.5 mm, Tuotteen paino g netto: 192 g, Myyntierä 2 paino g netto: 960 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 960 g, Myyntierä 2 leveys mm: 135 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 93 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 208 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Kuopio, Turku, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
FC Multimark on hyvä toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Löydät FC Multimark Flame tuotteen myös tuotekoodilla 1064363. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 130 mm |
| Korkeus mm | 15.5 mm |
| Syvyys mm | 162.5 mm |
| Tuotteen paino g netto | 192 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 6933256667359 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6933256667373 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 960 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 960 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 135 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 93 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 208 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 40 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |