Kestävä FC Multimark Frost 6+2kpl kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa luotettavasti verkosta.
UNSPSC: 44121711, Musteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 130 mm, Korkeus mm: 15.5 mm, Syvyys mm: 162.5 mm, Tuotteen paino g netto: 192 g, Myyntierä 2 paino g netto: 960 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 960 g, Myyntierä 2 leveys mm: 135 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 93 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 208 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Joensuu, Kuopio, Tampere ja muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
FC Multimark on tasokas toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit hakea FC Multimark Frost tuotteen myös tuotekoodilla 1064366. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvälaatuinen tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 130 mm |
| Korkeus mm | 15.5 mm |
| Syvyys mm | 162.5 mm |
| Tuotteen paino g netto | 192 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 6933256667342 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6933256667366 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 960 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 960 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 135 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 93 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 208 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 40 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |