Toimistotarviketukku.fi tarjoaa FC Multimark Metallic 4kpl — toimiva valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121711, Musteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 100 mm, Korkeus mm: 15.5 mm, Syvyys mm: 162.5 mm, Tuotteen paino g netto: 98 g, Myyntierä 2 paino g netto: 2450 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 490 g, Myyntierä 2 leveys mm: 105 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 93 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 208 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Lahti, Hämeenlinna, Helsinki sekä koko Suomessa. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
FC Multimark on tasokas toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä FC Multimark Metallic tuotteen myös tuotekoodilla 1064360. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvälaatuinen tarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 100 mm |
| Korkeus mm | 15.5 mm |
| Syvyys mm | 162.5 mm |
| Tuotteen paino g netto | 98 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 6933256665010 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6933256665027 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 2450 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 490 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 105 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 93 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 208 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 40 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |