FC Multimark Mirror Peilipinta on erinomainen toimistotarvike, jonka saat kätevästi verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121711, Tuotteen väri: Hopea / Peilipinta, Musteen väri: Hopea, Leveys mm: 16 mm, Korkeus mm: 16 mm, Syvyys mm: 159 mm, Tuotteen paino g netto: 24.2 g, Myyntierä 2 paino g netto: 121 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 121 g, Myyntierä 2 leveys mm: 81 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 16 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 165 mm.
Toimitamme toimistotarvikkeet Pori, Turku, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
FC Multimark on hyvä toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Voit hakea FC Multimark Mirror tuotteen myös tuotekoodilla 1064369. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja laadukas tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Hopea / Peilipinta |
| Musteen väri | Hopea |
| Leveys mm | 16 mm |
| Korkeus mm | 16 mm |
| Syvyys mm | 159 mm |
| Tuotteen paino g netto | 24.2 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 6933256666376 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6933256666857 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 121 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 121 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 81 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 16 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 165 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 60 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |