FC Multimark Mirror Peilipinta 1kpl on korkealaatuinen toimistotarvike, jonka saat sujuvasti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121711, Tuotteen väri: Hopea / Peilipinta, Musteen väri: Hopea, Leveys mm: 15.5 mm, Korkeus mm: 60 mm, Syvyys mm: 162.5 mm, Tuotteen paino g netto: 24 g, Myyntierä 2 paino g netto: 120 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 120 g, Myyntierä 2 leveys mm: 93 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 60 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 208 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Helsinki, Espoo, Vantaa sekä koko Suomessa. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
FC Multimark on hyvä toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit etsiä FC Multimark Mirror tuotteen myös tuotekoodilla 1064368. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Hopea / Peilipinta |
| Musteen väri | Hopea |
| Leveys mm | 15.5 mm |
| Korkeus mm | 60 mm |
| Syvyys mm | 162.5 mm |
| Tuotteen paino g netto | 24 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 6933256667472 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6933256667489 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 120 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 120 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 93 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 60 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 208 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 150 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |