Hanki laadukas FC Multimark musta+valkoinen 2kpl luotettavasti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121711, Musteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 70 mm, Korkeus mm: 15.5 mm, Syvyys mm: 162.5 mm, Tuotteen paino g netto: 45 g, Myyntierä 2 paino g netto: 225 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 225 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 93 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 208 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Pori, Turku, Helsinki — ja koko Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
FC Multimark on laadukas toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Löydät FC Multimark musta+valkoinen tuotteen myös tuotekoodilla 1064362. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja tasokas toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 70 mm |
| Korkeus mm | 15.5 mm |
| Syvyys mm | 162.5 mm |
| Tuotteen paino g netto | 45 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 6933256665096 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6933256665102 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 225 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 225 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 93 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 208 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 150 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |