Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — FC Multimark Pastel 6kpl toimitetaan edullisesti perille.
UNSPSC: 44121711, Musteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 130 mm, Korkeus mm: 15.5 mm, Syvyys mm: 162.5 mm, Tuotteen paino g netto: 132 g, Myyntierä 2 paino g netto: 660 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 660 g, Myyntierä 2 leveys mm: 135 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 93 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 208 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Joensuu, Kuopio, Tampere — ja koko Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
FC Multimark on hyvä toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit hakea FC Multimark Pastel tuotteen myös tuotekoodilla 1064367. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja laadukas toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 130 mm |
| Korkeus mm | 15.5 mm |
| Syvyys mm | 162.5 mm |
| Tuotteen paino g netto | 132 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 6933256665034 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6933256665041 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 660 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 660 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 135 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 93 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 208 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 40 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |