Tilaa FC Multimark Vibrant 6kpl helposti — ammattitasoinen toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 44121711, Musteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 130 mm, Korkeus mm: 15.5 mm, Syvyys mm: 162.5 mm, Tuotteen paino g netto: 132 g, Myyntierä 2 paino g netto: 660 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 660 g, Myyntierä 2 leveys mm: 135 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 93 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 208 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Helsinki, Espoo, Vantaa ja muualle Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
FC Multimark on erinomainen toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä FC Multimark Vibrant tuotteen myös tuotekoodilla 1064361. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja tasokas tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 130 mm |
| Korkeus mm | 15.5 mm |
| Syvyys mm | 162.5 mm |
| Tuotteen paino g netto | 132 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 6933256665058 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6933256665065 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 660 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 660 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 135 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 93 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 208 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 40 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |