Väri: White Moon, Sunshine Yellow, Code Red, Jungle Green, Sapphire Blue, Midnight Black
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa FC Shake & Paint akryylitussi — korkealaatuinen valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121711, Tuotteen väri: Värilajitelma, Musteen väri: Värilajitelma, Ominaisuus: Permanent, Tyyppi: Sivellin, Leveys mm: 130 mm, Korkeus mm: 15.5 mm, Syvyys mm: 162 mm, Tuotteen paino g netto: 132 g, Tuotteen paino g brutto: 132 g, Myyntierä 2 paino g netto: 792 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 900 g, Myyntierä 2 leveys mm: 135 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 52 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 330 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Helsinki, Turku, Tampere sekä muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
FC Shake on tasokas tuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Löydät FC Shake & tuotteen myös tuotekoodilla 1063136. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvä tarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Värilajitelma |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Permanent |
| Tyyppi | Sivellin |
| Leveys mm | 130 mm |
| Korkeus mm | 15.5 mm |
| Syvyys mm | 162 mm |
| Tuotteen paino g netto | 132 g |
| Myyntierä 2 | 6 |
| Myyntierä 2 GTIN | 16933256660494 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 26933256660491 |
| Tuotteen paino g brutto | 132 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 792 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 900 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 135 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 52 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 330 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 36 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |