Erittäin pigmenttipitoinen, peittävä vesipohjainen akryylimuste ja kaksi monipuolista kärkeä antavat mahdollisuuden ilmaista itseään rohkeasti. Meiltä saat toimistotarvikkeet nopeasti, luotettavasti ja edullisesti. Näillä tusseilla voit muuttaa esimerkiksi juomapullot ja reput ainutlaatuisiksi, erottuviksi taideteoksiksi.
Hanki laadukas FC Shake & Paint Akryylitussi edullisesti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121711, Tuotteen väri: Valkoinen, Musteen väri: Valkoinen, Ominaisuus: Permanent, Tyyppi: Sivellin, Leveys mm: 54 mm, Korkeus mm: 15.5 mm, Syvyys mm: 162 mm, Tuotteen paino g netto: 28 g, Tuotteen paino g brutto: 28 g, Myyntierä 2 paino g netto: 336 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 500 g, Myyntierä 2 leveys mm: 115 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 52 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 330 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Jyväskylä, Tampere, Helsinki — ja koko Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
FC Shake on hyvälaatuinen toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit hakea FC Shake & tuotteen myös tuotekoodilla 1063262. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja erinomainen tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Musteen väri | Valkoinen |
| Ominaisuus | Permanent |
| Tyyppi | Sivellin |
| Leveys mm | 54 mm |
| Korkeus mm | 15.5 mm |
| Syvyys mm | 162 mm |
| Tuotteen paino g netto | 28 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 16933256660548 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 26933256660545 |
| Tuotteen paino g brutto | 28 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 336 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 500 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 115 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 52 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 330 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 144 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |