Erittäin pigmenttipitoinen, peittävä vesipohjainen akryylimuste ja kaksi monipuolista kärkeä antavat mahdollisuuden ilmaista itseään rohkeasti. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Näillä tusseilla voit muuttaa esimerkiksi juomapullot ja reput ainutlaatuisiksi, erottuviksi taideteoksiksi.
Hanki erinomainen FC Shake & Paint Akryylitussi vaivattomasti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121711, Tuotteen väri: Värilajitelma, Musteen väri: Värilajitelma, Ominaisuus: Permanent, Tyyppi: Sivellin, Leveys mm: 70 mm, Korkeus mm: 15.5 mm, Syvyys mm: 162 mm, Tuotteen paino g netto: 45 g, Tuotteen paino g brutto: 45 g, Myyntierä 2 paino g netto: 540 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 700 g, Myyntierä 2 leveys mm: 115 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 52 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 330 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Kuopio, Turku, Helsinki ja muualle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
FC Shake on erinomainen toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit hakea FC Shake & tuotteen myös tuotekoodilla 1063265. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja tasokas tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Värilajitelma |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Permanent |
| Tyyppi | Sivellin |
| Leveys mm | 70 mm |
| Korkeus mm | 15.5 mm |
| Syvyys mm | 162 mm |
| Tuotteen paino g netto | 45 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 16933256660524 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 26933256660521 |
| Tuotteen paino g brutto | 45 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 540 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 700 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 115 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 52 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 330 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 144 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |