Myyntierä 12kpl sisältää lajitelman: blushing sky, buzzing blue, punchy melon
Hanki luotettava FC Sleeve Mini Flow Edition -teroitin edullisesti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121619, Tuotteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 25 mm, Korkeus mm: 21 mm, Syvyys mm: 54 mm, Tuotteen paino g netto: 17 g, Myyntierä 2 paino g netto: 205 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 204 g, Myyntierä 2 leveys mm: 96 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 56 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 165 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Oulu, Rovaniemi, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
FC Sleeve on erinomainen tuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Löydät FC Sleeve Mini tuotteen myös tuotekoodilla 1064344. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja tasokas tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121619 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 25 mm |
| Korkeus mm | 21 mm |
| Syvyys mm | 54 mm |
| Tuotteen paino g netto | 17 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400421826 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400421833 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 205 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 204 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 96 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 56 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 165 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 72 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |