Faber-Castellin moderni lyijykynä kauniisti kimaltavilla yksityiskohdilla. Löydät parhaat toimistotarvikkeet edullisesti meiltä. Faber-Castellin lyijykynä on ergonomisesti muotoiltu kolmikulmaisen varren ansiosta. Kaikki Faber-Castellin lyijykynien lyijyt ovat murtumattomia, koska lyijy liimataan kynään kiinni. Lyijykynän kovuus on B. Lajitelmassa/paketissa 3x 48 kpl / väri eli yhteensä 144 lyijykynää.
Hanki erinomainen FC Sparkle lyijykynädisplay luotettavasti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121706, Kovuus: HB, Tyyppi: Kolmikulmainen, Leveys mm: 260 mm, Korkeus mm: 230 mm, Syvyys mm: 405 mm, Tuotteen paino g netto: 1950 g, Tuotteen paino g brutto: 1950 g.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Joensuu, Kuopio, Tampere ja muualle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
FC Sparkle on erinomainen toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä FC Sparkle lyijykynädisplay tuotteen myös tuotekoodilla 1061167. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvä toimistotarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121706 |
|---|---|
| Kovuus | HB |
| Tyyppi | Kolmikulmainen |
| Leveys mm | 260 mm |
| Korkeus mm | 230 mm |
| Syvyys mm | 405 mm |
| Tuotteen paino g netto | 1950 g |
| Tuotteen paino g brutto | 1950 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |