Tutustu Eberhard Faberin uuteen Animal-tuotesarjaan, aarjalle on ominaista trendikäs, selkeä ja innovatiivinen muotoilu. Toimistotarvikkeet edullisesti — katso koko valikoimamme verkkokaupasta. Olitpa koulussa, yliopistossa tai vapaa-ajalla, tuotteet kulkevat mukanasi kaikissa tilanteissa ja panostavat laatuun, toiminnallisuuteen ja ajattomaan designiin. Inspiroidu eläintuotteista ja tuo väriä arkeesi.
Geelikynä Animal Erase itlama — käytännöllinen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121704, Musteen väri: Sininen, Leveys mm: 17 mm, Korkeus mm: 10 mm, Syvyys mm: 154 mm, Tuotteen paino g netto: 9.83 g, Tuotteen paino g brutto: 9.83 g, Myyntierä 2 paino g netto: 117.96 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 118 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 30 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 159 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Helsinki, Espoo, Vantaa sekä koko Suomessa. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Geelikynä Animal on hyvälaatuinen toimistotarvike, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Nopea rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Löydät Geelikynä Animal Erase tuotteen myös tuotekoodilla 1063529. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvä tarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Musteen väri | Sininen |
| Leveys mm | 17 mm |
| Korkeus mm | 10 mm |
| Syvyys mm | 154 mm |
| Tuotteen paino g netto | 9.83 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200056279 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200056460 |
| Tuotteen paino g brutto | 9.83 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 117.96 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 118 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 30 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 159 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 144 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |