Tutustu Eberhard Faberin uuteen Animal-tuotesarjaan, aarjalle on ominaista trendikäs, selkeä ja innovatiivinen muotoilu. Löydät parhaat toimistotarvikkeet edullisesti meiltä. Olitpa koulussa, yliopistossa tai vapaa-ajalla, tuotteet kulkevat mukanasi kaikissa tilanteissa ja panostavat laatuun, toiminnallisuuteen ja ajattomaan designiin. Inspiroidu eläintuotteista ja tuo väriä arkeesi.
Kestävä Geelikynä Animal Erase itmouse kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa sujuvasti verkosta.
UNSPSC: 44121704, Musteen väri: Sininen, Leveys mm: 17 mm, Korkeus mm: 10 mm, Syvyys mm: 154 mm, Tuotteen paino g netto: 9.83 g, Tuotteen paino g brutto: 9.83 g, Myyntierä 2 paino g netto: 117.96 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 118 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 30 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 159 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Oulu, Rovaniemi, Helsinki sekä muualle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Geelikynä Animal on tasokas tuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Geelikynä Animal Erase tuotteen myös tuotekoodilla 1063531. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Musteen väri | Sininen |
| Leveys mm | 17 mm |
| Korkeus mm | 10 mm |
| Syvyys mm | 154 mm |
| Tuotteen paino g netto | 9.83 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200056316 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200056545 |
| Tuotteen paino g brutto | 9.83 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 117.96 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 118 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 30 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 159 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 144 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |