Tutustu Eberhard Faberin uuteen Animal-tuotesarjaan, aarjalle on ominaista trendikäs, selkeä ja innovatiivinen muotoilu. Toimitamme toimistotarvikkeet nopeasti koko Suomeen. Olitpa koulussa, yliopistossa tai vapaa-ajalla, tuotteet kulkevat mukanasi kaikissa tilanteissa ja panostavat laatuun, toiminnallisuuteen ja ajattomaan designiin. Inspiroidu eläintuotteista ja tuo väriä arkeesi.
Geelikynä Animal Erase itsloth on ensiluokkainen toimistotarvike, jonka saat kätevästi verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121704, Musteen väri: Sininen, Leveys mm: 17 mm, Korkeus mm: 10 mm, Syvyys mm: 154 mm, Tuotteen paino g netto: 9.83 g, Tuotteen paino g brutto: 9.83 g, Myyntierä 2 paino g netto: 117.96 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 118 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 30 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 159 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Kuopio, Turku, Helsinki ja muualle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Geelikynä Animal on tasokas toimistotuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Geelikynä Animal Erase tuotteen myös tuotekoodilla 1063530. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Musteen väri | Sininen |
| Leveys mm | 17 mm |
| Korkeus mm | 10 mm |
| Syvyys mm | 154 mm |
| Tuotteen paino g netto | 9.83 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200056323 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200056569 |
| Tuotteen paino g brutto | 9.83 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 117.96 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 118 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 30 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 159 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 144 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |