Fast Gel geelikynäsarja, jossa kuusi väriä. Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin kaikkialle Suomeen. Geeli kuivuu nopeasti, eikä tahraa. Fast Gel geelikynä soveltuu mainiosti kirjoittamiseen ja luonnosteluun. Kynän terän leveys on 0,7 mm. Pakkauksessa oranssi, pinkki, lila, turkoosi, vaaleanvihreä ja kullan värinen kynä.
Hanki tasokas Geelikynä Fast Gel 0.7 wallet 6 kpl vaivattomasti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121704, Tuotteen väri: oranssi, pinkki, lila, turkoosi, vaaleanvihreä, kulta, Kärjen leveys: 0.7 mm, Musteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 68 mm, Korkeus mm: 143 mm, Syvyys mm: 16 mm, Tuotteen paino g netto: 79.4 g, Tuotteen paino g brutto: 79.4 g, Myyntierä 2 paino g netto: 794 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 794 g, Myyntierä 2 leveys mm: 85 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 135 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 160 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Pori, Turku, Helsinki ja muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Geelikynä Fast on hyvälaatuinen toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit hakea Geelikynä Fast Gel tuotteen myös tuotekoodilla 1056006. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja tasokas toimistotarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Tuotteen väri | oranssi, pinkki, lila, turkoosi, vaaleanvihreä, kulta |
| Kärjen leveys | 0.7 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 68 mm |
| Korkeus mm | 143 mm |
| Syvyys mm | 16 mm |
| Tuotteen paino g netto | 79.4 g |
| Myyntierä 2 | 10 |
| Myyntierä 2 GTIN | 9555684668134 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 9555684668141 |
| Tuotteen paino g brutto | 79.4 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 794 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 794 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 85 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 135 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 160 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 120 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |