Gel roller Animal Erase it! -geelikynät ovat ihanteellisia kouluun, yliopistoon tai toimistoon. Laadukkaat toimistotarvikkeet yrityksille ja kotitoimistoille. Kynän päässä olevan muovipään avulla kirjoitus voidaan helposti pyyhkiä pois syntyvän kitkalämmön avulla. Viivan leveys on 0,7 mm.
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Kettu Be Smart Geelikynä 0,7mm toimitetaan turvallisesti perille.
UNSPSC: 44121704, Leveys mm: 17 mm, Korkeus mm: 10 mm, Syvyys mm: 154 mm, Tuotteen paino g netto: 9.83 g, Tuotteen paino g brutto: 9.83 g, Myyntierä 2 paino g netto: 117.96 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 118 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 30 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 159 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Helsinki, Espoo, Vantaa sekä muualle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Gel roller on erinomainen toimistotuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Gel roller Animal tuotteen myös tuotekoodilla 1061910. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja tasokas toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Leveys mm | 17 mm |
| Korkeus mm | 10 mm |
| Syvyys mm | 154 mm |
| Tuotteen paino g netto | 9.83 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200056286 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200056484 |
| Tuotteen paino g brutto | 9.83 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 117.96 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 118 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 30 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 159 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 144 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |