Gel roller Animal Erase it! -geelikynät ovat ihanteellisia kouluun, yliopistoon tai toimistoon. Verkkokaupastamme löydät laajan valikoiman toimistotuotteita. Kynän päässä olevan muovipään avulla kirjoitus voidaan helposti pyyhkiä pois syntyvän kitkalämmön avulla. Viivan leveys on 0,7 mm.
Tilaa Panda Pandastic Geelikynä 0,7mm sujuvasti — käytännöllinen toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 44121704, Leveys mm: 17 mm, Korkeus mm: 10 mm, Syvyys mm: 154 mm, Tuotteen paino g netto: 9.83 g, Tuotteen paino g brutto: 9.83 g, Myyntierä 2 paino g netto: 117.96 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 118 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 30 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 159 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Joensuu, Kuopio, Tampere — ja koko Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Gel roller on laadukas toimistotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Nopea rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit hakea Gel roller Animal tuotteen myös tuotekoodilla 1061911. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvälaatuinen tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Leveys mm | 17 mm |
| Korkeus mm | 10 mm |
| Syvyys mm | 154 mm |
| Tuotteen paino g netto | 9.83 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200056309 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200056521 |
| Tuotteen paino g brutto | 9.83 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 117.96 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 118 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 30 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 159 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 144 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |