Glitterihuopakynät saavat jokaisen nuoren taiteilijan sydämen sykkimään nopeammin. Laadukkaat toimistotarvikkeet yrityksille ja kotitoimistoille. Ne sopivat erinomaisesti kimaltavien kohokohtien luomiseen pienissä taideteoksissa. Glitterihuopakynillä voi myös koristella onnittelukortteja, päiväkirjoja tai lahjatunnisteita.
Tilaa Glitter huopakynä luotettavasti — ensiluokkainen toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 44121711, Leveys mm: 83 mm, Korkeus mm: 190 mm, Syvyys mm: 12 mm, Tuotteen paino g netto: 67 g, Tuotteen paino g brutto: 67 g, Myyntierä 2 paino g netto: 402 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 406 g, Myyntierä 2 leveys mm: 83 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 38 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 320 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Pori, Turku, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Glitter huopakynä on hyvä toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Glitter huopakynä tuotteen myös tuotekoodilla 1059701. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Leveys mm | 83 mm |
| Korkeus mm | 190 mm |
| Syvyys mm | 12 mm |
| Tuotteen paino g netto | 67 g |
| Myyntierä 2 | 6 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200035847 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200035854 |
| Lava määrä | 4608 |
| Lava GTIN | 4087200036660 |
| Tuotteen paino g brutto | 67 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 402 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 406 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 83 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 38 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 320 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 24 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |