Glitterihuopakynät saavat jokaisen nuoren taiteilijan sydämen sykkimään nopeammin. Tilaa toimistotarvikkeet helposti verkkokaupastamme. Ne sopivat erinomaisesti kimaltavien kohokohtien luomiseen pienissä taideteoksissa. Glitterihuopakynillä voi myös koristella onnittelukortteja, päiväkirjoja tai lahjatunnisteita.
Tilaa Glitter pastelli huopakynä sujuvasti — kestävä toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 44121711, Leveys mm: 83 mm, Korkeus mm: 190 mm, Syvyys mm: 11 mm, Tuotteen paino g netto: 64.66 g, Tuotteen paino g brutto: 64 g, Myyntierä 2 paino g netto: 387.96 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 388 g, Myyntierä 2 leveys mm: 83 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 33 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 320 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Lahti, Hämeenlinna, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Glitter pastelli on hyvä tuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Glitter pastelli huopakynä tuotteen myös tuotekoodilla 1059700. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Leveys mm | 83 mm |
| Korkeus mm | 190 mm |
| Syvyys mm | 11 mm |
| Tuotteen paino g netto | 64.66 g |
| Myyntierä 2 | 6 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200036820 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200036837 |
| Lava määrä | 4608 |
| Lava GTIN | 4087200038664 |
| Tuotteen paino g brutto | 64 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 387.96 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 388 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 83 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 33 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 320 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 24 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |