Hanki luotettava Goldfaber Aqua Dual kätevästi Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 52151607, Leveys mm: 12.5 mm, Korkeus mm: 12.5 mm, Syvyys mm: 187.5 mm, Tuotteen paino g netto: 14 g, Tuotteen paino g brutto: 14 g, Myyntierä 2 paino g netto: 70 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 70 g, Myyntierä 2 leveys mm: 66 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 15 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 190 mm.
Toimitamme toimistotarvikkeet Seinäjoki, Vaasa, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Goldfaber Aqua on hyvälaatuinen tuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Goldfaber Aqua Dual tuotteen myös tuotekoodilla 1061347. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvä tuotteiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 52151607 |
|---|---|
| Leveys mm | 12.5 mm |
| Korkeus mm | 12.5 mm |
| Syvyys mm | 187.5 mm |
| Tuotteen paino g netto | 14 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400363119 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400363126 |
| Tuotteen paino g brutto | 14 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 70 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 70 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 66 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 15 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 190 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 360 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |