Movables -teknologialla valmistettuja tarroja A4-arkeilla. Tilaa toimistotarvikkeesi verkosta ilman rekisteröitymistä. Tarrat kiinnittyvät luotettavasti kaikille vaurioitumattomille sileille, kuiville ja pölyttömille pinnoille. Tarrat ovat irrotettavissa alustaltaan ilman liimajäämiä ja ilman että pinta vahingoittuu. Ne voidaan vaikeuksitta myöskin kiinnittää uudelleen useita kertoja. Soveltuu esimerkiksi hyvin lyhytaikaiseen tarroittamiseen. Erinomainen tulostusjälki kaikissa lasertulostimissa, mustesuihkutulostimissa, kopiokoneissa, värilasertulostimissa ja värikopiokoneissa. www.herma.com/software -sivulta löydät ilmaisen ohjelman, jolla voit tulostaa tarroja.
Herma siirrettävä osoitetarra — ensiluokkainen toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 55121612, Tuotteen väri: Valkoinen, Materiaali: Paperi, Tyyppi: 21 tarraa sivulla, Arkkia: 100 kpl, Leveys mm: 212 mm, Korkeus mm: 19.5 mm, Syvyys mm: 302 mm, Tuotteen paino g brutto: 1070 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Jyväskylä, Tampere, Helsinki sekä muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Herma siirrettävä on tasokas toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Herma siirrettävä osoitetarra tuotteen myös tuotekoodilla 1061442. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 55121612 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Materiaali | Paperi |
| Tyyppi | 21 tarraa sivulla |
| Arkkia | 100 kpl |
| Leveys mm | 212 mm |
| Korkeus mm | 19.5 mm |
| Syvyys mm | 302 mm |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4008705874571 |
| Tuotteen paino g brutto | 1070 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 14 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |