Lisää hauskuutta pukeutumiseen ja hiustyylikokeiluihin. Tilaa toimistotarvikkeet helposti verkkokaupastamme. Levitetään kuiviin hiuksiin. Väri annostellaan kamman avulla. Helppo pestä pois. Värit: pastelli pinkki, pastelli violetti ja pastelli turkoosi. Sisältää 3 hiusliitua ja yhden kamman.
Hanki käytännöllinen Hiusväriliidut + kampa luotettavasti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121709, Leveys mm: 125 mm, Korkeus mm: 210 mm, Syvyys mm: 18 mm, Tuotteen paino g netto: 73 g, Tuotteen paino g brutto: 73 g, Myyntierä 2 paino g netto: 292 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 365 g, Myyntierä 2 leveys mm: 140 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 225 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 90 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Lahti, Hämeenlinna, Helsinki sekä koko Suomessa. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Hiusväriliidut on hyvälaatuinen tuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Hiusväriliidut tuotteen myös tuotekoodilla 1059776. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121709 |
|---|---|
| Leveys mm | 125 mm |
| Korkeus mm | 210 mm |
| Syvyys mm | 18 mm |
| Tuotteen paino g netto | 73 g |
| Myyntierä 2 | 4 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200029426 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200029433 |
| Lava määrä | 1440 |
| Lava GTIN | 4087200030842 |
| Tuotteen paino g brutto | 73 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 292 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 365 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 140 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 225 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 90 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 120 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |